top of page

Krok 1 WYMIARY

Zmierz swoje wymiary z naszą instrukcją i wyślij ją do nas w zamówieniu lub wybierz usługę Made to Measure od Golden Panther, a my zrobimy to za Ciebie. Możesz umówić się również na wstępną przymiarkę. Jeśli zamawiasz ubrania standardowe podaj nam rozmiary ubrań z naszych tabel rozmiarów w zamówieniu.

Krok 2 Pojekt

Wybierz jeden z naszych projektów z katalogu lub zleć nam projekt w ramach usługi "Projektowanie od podstaw". W zależności od modelu produktu możesz wybrać rodzaj materiału, kolorystykę, kolory dodatków, kolory przeszyć, zamki i wiele innych. Zapoznaj się z naszym katalogiem produktów aby wybrać model idealny dla Twoich potrzeb. 

PhotoRoom_20230901_112305.jpeg

KROK 3
 
ZAMóWIENIE

Wypełnij nasz formularz lub napisz do nas maila z zamówieniem. Dołącz kartę pomiarów lub umów się na pomiar w naszej pracowni. Dołącz numer projektu lub swoje pomysły i pliki potrzebne do realizacji nowego projektu. Im więcej informacji o Twoich preferencjach tym lepiej będziemy mogli sprostać Twoim wymaganiom. Pamiętaj o wybraniu odpowiednich wzorów i modelów z katalogu. W przypadku ich braku realizujemy wzory standardowe.

Czas realizacji projektu liczymy od daty wpłynięcia zaliczki.

Czas realizacji zamówienia liczymy od daty zaakceptowania projektu.

KROK 4
zaakceptuj projekt i oczekuj na zamówienie

Po wpłaceniu zaliczki zaakceptuj projekt przesłany przez nas. Teraz pozostało Ci tylko poczekać, aż wykonamy dla Ciebie Twoją niepowtarzalną odzież. Uwaga! Czas realizacji zamówienia liczymy od daty zaakceptowania projektu.

KROK 5
odbierz swoje zamówienie

Odbierz osobiście swoje zamówienie lub zleć nam wysyłkę kurierm.

PhotoRoom_20230831_090421.jpeg
bottom of page